Georgine Rinnerer-Altmann oljemålning
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORGINE RINNERER-ALTMANN (Österrike, Klosterneuburg, 1900-tal): Blomsterstilleben, signerad C. Rinnerer Altmann, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 41x51 cm
olja på duk uppklistrad på pannå
538126
2018-04-25