Lotta Enbrand ´´Bara bröst´´
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOTTA ENBRAND (född 1972): "Bara bröst", figurkomposition, signerad samt signerad á tergo Lotta Enbrand, daterad 2003, akryl/blandteknik på duk, ca 65 x 50 cm
INFORMATION: Lotta Enbrand är bosatt i Uppsala och verksam i Stockholm, hon har ställt ut bl a i Mälardalen, Uppsala och Dalarna.
Oramad, mindre förlust av färg vid kanten
538132
2018-04-26