Lotta Enbrand ´´Bara bröst´´

Lotta Enbrand ´´Bara bröst´´
Lotta Enbrand ´´Bara bröst´´
Lotta Enbrand ´´Bara bröst´´
Lotta Enbrand ´´Bara bröst´´
Lotta Enbrand ´´Bara bröst´´
Lotta Enbrand ´´Bara bröst´´

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOTTA ENBRAND (född 1972): "Bara bröst", figurkomposition, signerad samt signerad á tergo Lotta Enbrand, daterad 2003, akryl/blandteknik på duk, ca 65 x 50 cm

INFORMATION: Lotta Enbrand är bosatt i Uppsala och verksam i Stockholm, hon har ställt ut bl a i Mälardalen, Uppsala och Dalarna.

Oramad, mindre förlust av färg vid kanten

538132

2018-04-26