Kanapé
2018-04-25
538138
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KANAPÉ, 1880-tal, klädsel i medaljongmönstrad gul sammet, sitthöjd ca 41, längd ca 187 cm
Klädsel med åldersrelaterat slitage