Kanapé

Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé
Kanapé

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KANAPÉ, 1880-tal, klädsel i medaljongmönstrad gul sammet, sitthöjd ca 41, längd ca 187 cm

Klädsel med åldersrelaterat slitage

538138

2018-04-25