Kniv signerad Fällman

Kniv signerad Fällman
Kniv signerad Fällman
Kniv signerad Fällman
Kniv signerad Fällman
Kniv signerad Fällman
Kniv signerad Fällman
Kniv signerad Fällman
Kniv signerad Fällman
Kniv signerad Fällman
Kniv signerad Fällman

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

BERTIL FÄLLMAN (född 1950): kniv, graverat renhorn, stiliserad dekor, signerad BF, längd ca 20 cm

Smärre lagning på slida/limrester

538140

2018-04-26