Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
BERTIL FÄLLMAN (född 1950): kniv, graverat renhorn, stiliserad dekor, signerad BF, längd ca 20 cm
Smärre lagning på slida/limrester
538140
2018-04-26