Barskåp, Swedish Modern
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BARSKÅP, Swedish Modern, 1940-50-tal, mahogny, dörrar klädda i grönt läder med pärlspik, inredning med glasskivor, höjd 107, 86 x 43 cm
Omgjort med nytt läder, smärre slitage, nyckel medföljer
538159
2018-05-09