Eames matbord
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, 2000-tal, matbord, Vitra, skiva i massiv ask med centerparti i marmor, underrede i förkromad metall, etikettmärkt "Original Eames Table, Charles Eames, Vitra", höjd ca 74 cm. 212x116 cm
Bruksslitage, enstaka märken och färgfläckar
538167
2018-04-25