Eames matbord

Eames matbord
Eames matbord
Eames matbord
Eames matbord
Eames matbord
Eames matbord
Eames matbord
Eames matbord
Eames matbord
Eames matbord
Eames matbord
Eames matbord

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CHARLES & RAY EAMES, 2000-tal, matbord, Vitra, skiva i massiv ask med centerparti i marmor, underrede i förkromad metall, etikettmärkt "Original Eames Table, Charles Eames, Vitra", höjd ca 74 cm. 212x116 cm

Bruksslitage, enstaka märken och färgfläckar

538167

2018-04-25