Byrå sengustaviansk stil

Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ med lösa uppsatser, tidigt 1900-tal, sengustaviansk stil, mahogny, 3 lådor, 2 lösa uppsatser, 1 med dörr, 1 med 2 lådor, dragrungar av mässing, höjd 89/111, 108,5 x 51,5 cm

Bruksslitage, viss blekning, nycklar saknas

538184

2018-04-25