Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, modell 204, Kurt Østervig, Jason, Danmark 1900-talets mitt, teak, flätad tidningshylla. Längd 149, bredd 56, höjd 54 cm.
Sedvanligt bruksslitage
538199
2018-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här