Soffbord, Danmark 1950-tal

Soffbord, Danmark 1950-tal
Soffbord, Danmark 1950-tal
Soffbord, Danmark 1950-tal
Soffbord, Danmark 1950-tal
Soffbord, Danmark 1950-tal
Soffbord, Danmark 1950-tal
Soffbord, Danmark 1950-tal
Soffbord, Danmark 1950-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, modell 204, Kurt Østervig, Jason, Danmark 1900-talets mitt, teak, flätad tidningshylla. Längd 149, bredd 56, höjd 54 cm.

Sedvanligt bruksslitage

538199

2018-04-25