Jan Ewemo
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAN EWEMO (1938-1992): (3) ´´Bilder från Lennabanan´´, Hytten på SRJ Lok nr 28, Rånäs station i gamla tider, Bangården Uppsala Östra, signerad, 19/310, litografier, bladmått ca 58x47 cm, i mapp
Gulnader, fläckar
538207
2018-04-25