Jan Ewemo

Jan Ewemo
Jan Ewemo
Jan Ewemo
Jan Ewemo
Jan Ewemo
Jan Ewemo
Jan Ewemo
Jan Ewemo

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN EWEMO (1938-1992): (3) ´´Bilder från Lennabanan´´, Hytten på SRJ Lok nr 28, Rånäs station i gamla tider, Bangården Uppsala Östra, signerad, 19/310, litografier, bladmått ca 58x47 cm, i mapp

Gulnader, fläckar

538207

2018-04-25