Ardy Strüwer

Ardy Strüwer
Ardy Strüwer

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): ´´Try and kiss the moon´´, signerad och daterad Ardy- 70, 82/185, färglitografi, ca 39x26 cm

Löst blad

538225

2018-04-25