Kommod jugend
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KOMMOD, omkring 1900, jugend, enligt uppgift möjligen tillverkad av Carl Larssons möbelsnickare Hans Arnbom, furu, med stenskiva, grönlaserad, bronserade beslag, höjd ca 73, 70x50 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, ytskador, skiva med smärre nagg
538228
Päivämäärä:
2018-04-25