Hästporträtt oljemålning

Hästporträtt oljemålning
Hästporträtt oljemålning
Hästporträtt oljemålning
Hästporträtt oljemålning
Hästporträtt oljemålning
Hästporträtt oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HEINRICH SPERLING (1844-1924): Häst och hund porträtt, otyldigt signerad H Sperling, olja på pannå, ca 20x28 cm

Färgbortfall i marginalen

538276

2018-04-25