Frank Turner oljemålning

Frank Turner oljemålning
Frank Turner oljemålning
Frank Turner oljemålning
Frank Turner oljemålning
Frank Turner oljemålning
Frank Turner oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRANK JAMES TURNER (1800-tal): Flicka med vattenkanna, signerad FJ Turner, olja på duk, ca 77x51 cm

Krackeleringar

538284

2018-04-25