Henri Matisse
2018-05-02
538304
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRI MATISSE (Frankrike, 1869-1954), efter: "Nu aux orange", monogramsignerad HM, Verve no 35-36, 1958, färglitografi, ca 34x24 cm