Bordslampa 1900-tal

Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, S.k Böhmiskt glas, slipad dekor, höjd inkl. skärm 62 cm

538305

2018-04-25