Konsolbord 1800-tal

Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KONSOLBORD, nyrokoko, 1800-talet slut, träskruen dekor i mahogny, skiva i marmor, låda i sargen, höjd 78, 134x61 cm

Nyckel saknas, ett ben med lagning, skiva med smärre nagg

538321

2018-04-26