Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KONSOLBORD, nyrokoko, 1800-talet slut, träskruen dekor i mahogny, skiva i marmor, låda i sargen, höjd 78, 134x61 cm
Nyckel saknas, ett ben med lagning, skiva med smärre nagg
538321
2018-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här