Joan Miro färglitografi

Joan Miro färglitografi
Joan Miro färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983), efter: "L´été, signerad i trycket Miro, 1938, Verve 3, färglitografi, ca 34,5x25 cm

538323

2018-04-25