Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER NYBORG (Danmark, född 1938): Matta, röllakan, signerad Peter Nyborg, ca 340x260 cm
Visst slitage
538329
2018-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här