Peter Nyborg matta

Peter Nyborg matta
Peter Nyborg matta
Peter Nyborg matta
Peter Nyborg matta
Peter Nyborg matta
Peter Nyborg matta

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER NYBORG (Danmark, född 1938): Matta, röllakan, signerad Peter Nyborg, ca 340x260 cm

Visst slitage

538329

2018-04-27