Vägglampor Arteluce

Vägglampor  Arteluce
Vägglampor  Arteluce
Vägglampor  Arteluce
Vägglampor  Arteluce
Vägglampor  Arteluce
Vägglampor  Arteluce

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARTELUCE, vägglampor, 1 par, modell "Sally", design Marcello Ziliani, aluminium och matterat brandgult glas, höjd 24, bredd 11, djup 11 cm

Repor, bruksslitage

538359

2018-04-28