Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALSBAND, Egypten, Nya riket (ca 1550-1070 f Kr), glaserat lergods, senare tråd, längd ca 60 cm
Proveniens: Inköpt i Egypten på 1950-talet
Jordfynd
538403
2018-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här