Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, möjligen Narino, Columbia, ca 800-1500 e Kr, glaserat lergods, höjd ca 9,5, största vidd ca 13 cm
Jordfynd, nagg och slitage
538410
2018-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här