Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PERSISKA miniatyrer från handskrift, 2 dlr, bataljscener, 1800/1900-tal, blandteknik, ca 20x14,5 cm
Proveniens: Förvärvade i Teheran på 1950-talet.
Mindre fläckar och veck
538416
2018-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här