Jan Håfström

Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Jan Håfström 1988, objekt, olja / collage på pannå, 26,5x17 cm

538418

2018-04-26