Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, Åtvidabergs Snickerifabrik, 13 lådor, utdragbar skiva, bonad ek, förnicklade knoppar, brickmärkt, höjd 162, 56 x 58 cm
Bruksslitage, senare knoppar
538426
2018-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här