Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRETA VON BRAUN GIESENFELD (1892-1976): Föreställande Ellen Rasch Lindqvist, signerad G v Braun Giesenfeld, gips, höjd ca 24 cm
Sannolikt lagad vid halsen, mindre nagg.
538429
2018-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här