Greta von Braun Giesenfeldt skulptur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRETA VON BRAUN GIESENFELD (1892-1976): Föreställande Ellen Rasch Lindqvist, signerad G v Braun Giesenfeld, gips, höjd ca 24 cm

Sannolikt lagad vid halsen, mindre nagg.

538429

2018-04-25