Marianne Ågren oljemålning Modern konst

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARIANNE ÅGREN (född 1941): Kvinna i röd hatt, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 142x79 cm

538443

2018-04-25