Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MARIANNE ÅGREN (född 1941): Kvinna i röd hatt, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 142x79 cm
538443
2018-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här