Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
HENRI MICHAUX (Belgien 1899-1984): Utan titel, signerad H Michaux, 3/40, litografi, bladmått ca 45x32 cm
Zustandsbeschreibung
538456
2018-04-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner