Henri Michaux

Henri Michaux
Henri Michaux

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

HENRI MICHAUX (Belgien 1899-1984): Utan titel, signerad H Michaux, 3/40, litografi, bladmått ca 45x32 cm

Zustandsbeschreibung

538456

2018-04-26