Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILLIAM HENRY EARP (England, 1831-1914), "Shopham Bridge", signerad H Earp Sen, olja på dukpannå, 21x30 cm
Smuts och fläckar
538465
2018-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här