Matgrupp i gustaviansk stil

Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 9 dlr., 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, gråmålad, bestående av: matbord, 1 par karmstolar, 6 stolar, bordets höjd ca 74, diameter 115, 3 iläggsskivor med sarg á 48 cm

Bruksslitage

538490

2018-04-25