Stolar Lilla Åland

Stolar Lilla Åland
Stolar Lilla Åland
Stolar Lilla Åland
Stolar Lilla Åland
Stolar Lilla Åland
Stolar Lilla Åland
Stolar Lilla Åland
Stolar Lilla Åland
Stolar Lilla Åland
Stolar Lilla Åland

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, stolar, 4 st, "Lilla Åland", björk, sitthöjd 45 cm

En stol med lagning, slitage

538494

2018-04-26