Sideboard Italien

Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets slut, Italien, stomme i kromat stål, 3 hyllplan i glas, höjd 80, 100x35 cm

Smärre bruksslitage

538498

2018-04-25