Anders Olson oljemålning

Anders Olson oljemålning
Anders Olson oljemålning
Anders Olson oljemålning
Anders Olson oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS OLSON (1880-1955): Skärgårdshöst, signerad A O-n, olja på pannå, ca 37x44 cm

538501

2018-04-26