Walter de Halde oljemålning

Walter de Halde oljemålning
Walter de Halde oljemålning
Walter de Halde oljemålning
Walter de Halde oljemålning
Walter de Halde oljemålning
Walter de Halde oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALTER DU HALDE (född 1919): Kvinnofigur, signerad W du Halde, olja på duk, 61x51 cm

Smärre slitage

538515

2018-04-25