Endis Bergström oljemålning

Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENDIS BERGSTRÖM (1866-1950): Interiör med kvinnor och barn, signerad EB, daterad 1890, olja på duk, verso blyertsskrift på spännram ´Kapten Bergström´, 66x88 cm

Färgbortfall, ytrepor

538516

2018-04-25