Bordsur empire Frankrike
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, empire, 1800-talets början, Frankrike, förgylld brons, dekor av skrivande man samt hund, höjd ca 34 cm, nyckel och pendel finns
Penna avbruten, förgyllning med ställvis slitage
538517
2018-04-25