Bordsur empire Frankrike

Bordsur empire Frankrike
Bordsur empire Frankrike
Bordsur empire Frankrike
Bordsur empire Frankrike
Bordsur empire Frankrike
Bordsur empire Frankrike

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, empire, 1800-talets början, Frankrike, förgylld brons, dekor av skrivande man samt hund, höjd ca 34 cm, nyckel och pendel finns

Penna avbruten, förgyllning med ställvis slitage

538517

2018-04-25