Bengt Crantz oljemålning

Bengt Crantz oljemålning
Bengt Crantz oljemålning
Bengt Crantz oljemålning
Bengt Crantz oljemålning
Bengt Crantz oljemålning
Bengt Crantz oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT CRANTZ (född 1916): byväg, signerad Crantz, olja på duk, ca 50x61 cm

538535

2018-04-26