Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
PORSLIN, Kina, 10 dlr, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, bestående av: 1 gallerfat, 1 lövformat fat samt 7 assietter, mått ca 15,5-25,5 cm
Bruksslitage, en assiett med kantnagg
538538
2018-04-28