Ester Kjerner oljemålning

Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESTER KJERNER (1873-1952): Skogsmotiv, signerad E Kjerner, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 23x32 cm

538563

2018-04-26