Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAKEMONER, 2 st, 1900-talets slut, akvarell på siden respektive akvarell på papper, ca 95x60 respektive ca 130x33 cm, respektive i kartong
Mindre slitage
538572
2018-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här