Kakemoner 1900-talets slut

Kakemoner 1900-talets slut
Kakemoner 1900-talets slut
Kakemoner 1900-talets slut
Kakemoner 1900-talets slut
Kakemoner 1900-talets slut
Kakemoner 1900-talets slut

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAKEMONER, 2 st, 1900-talets slut, akvarell på siden respektive akvarell på papper, ca 95x60 respektive ca 130x33 cm, respektive i kartong

Mindre slitage

538572

2018-04-25