Philip von Schantz akvarell

Philip von Schantz akvarell
Philip von Schantz akvarell
Philip von Schantz akvarell
Philip von Schantz akvarell

Klubbat för:

8 200 SEK

8 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Gul lök,
signerad och daterad v Schantz -82, akvarell på papper, ca 30x39 cm

538588

2018-04-26