Reklamskylt L&M filters

Reklamskylt L&M filters
Reklamskylt L&M filters
Reklamskylt L&M filters
Reklamskylt L&M filters

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REKLAMSKYLT, 1960-tal, L&M filters, litograferad plåt, ca 52,5 x 47 cm

SLitage, bucklor/veck

538605

2018-05-31