Rosentahl

Rosentahl
Rosentahl
Rosentahl
Rosentahl
Rosentahl
Rosentahl
Rosentahl
Rosentahl
Rosentahl
Rosentahl

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROSENTHAL, "Maria Björnbär", kaffe- och matservis, 73 dlr, Tyskland, porslin, bestående av: 11 kaffekoppar med fat, 13 mattallrikar, 15 förrättstallrikar, 14 djupa, 4 upplägningsfat, kanna, terrin, kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, 11 assietter

Slitage, enstaka nagg kan förekomma

538609

2018-04-25