Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN ÅNGLOK G 800, spår Ho, 1950-tal, skadad fabriksförpackning medföljer
Kolet uttaget, släpskor saknas, lackskador,
538618
2018-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här