Jörgen Stening brons

Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JÖRGEN STENING (född 1943): Sittande modell, otydligt signerad och daterad Stening 8?, numrerad, 12 exemplar, brons, skulpturens höjd 25 cm och längd ca 30 cm, sockel i brons (sockelns mått: höjd 5 cm, 49x24 cm), totalhöjd med sockel 30 cm

538622

2018-04-27