Ulf Wahlberg

Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014): (2) ´´Konserten musiker målare poeten´´, förlagga till ´´Musikern Målaren Poeten´´, blyertsteckning samt litografi, signerad, ca 21x23,5 cm

538625

2018-04-25