Märklin tåganläggning
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, 1960-70-tal, bestående av 2 disellok 3021, ånglok 3005, ellok 3059, 4 tankvagnar 4502, 2 tankvagnar 4501, personvagn 4023, personvagn 4037, personvagn 4027, bagagevagn 4026, grusvagn, ca 23 rälsbitar, 2 stoppbockar, tranformator, 3 vagnar av annat fabrikat medföljer
Vagnar och lok övervägande i fabriksförpackningar, funktioner ej prövade, diverse skador
538630
2018-04-26